Kot nie wraca do domu

Data publikacji: 22.07.2018

I ja go wtedy zawsze biorę i cieszę się, że tym razem chciał wrócić. Spadła z klifu jadąc samochodem. Była też taka sytuacja ze moj kot przez jakis czas u kogos byl zamkniety w garazu.

PL » Koty Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki. Może jeszcze ktoś zna przypadek, że wrócił po tak długim czasie. Wydaje się, że są zbyt małe, żeby orientować się w wielkiej przestrzeni miejskiej, a jednak kot wypuszczony od strony ogrodu potrafi wrócić do domu od strony ulicy mimo tego, że mieszkanie znajduje się w szeregu kamienic i teoretycznie znalezienie okna pokoju właścicieli powinno być w tym układzie podwójnie trudne.

Wadium płaci gmina Skawina. Post by Ninik Post by twilight Moje koty od zawsze wychodzily i choc incydentalnie zdarzaly im sie zle przygody ,wlasnie zdalem sobie sprawe z zabawnej rzeczy-ja w ludzkim swiecie mialem o wiele wiecej niedobrych przygod niz w kocim swiecie mialy wszystkie moje koty razem wziete.

Najnowsze z forum Koty-nasz may koci zaktek: Wisa nie moe walczy o utrzymanie. Mj kot nie buraki z papryką i cebulą przepis 9 dni do domu raz wyszed na jeden dzie ale tym razem w poniedziaek kiedy szam do szkoy to jeszcze go widzia mj tata wyszed pierwszy raz na 9 dni bo on tylko raz wyszed na jeden dzie ale potem kiedy uciek to mylaam e rano wrci ale si myliam czy mylicie e on by szed w zim na kotki po 4 dniach dziadek mi mwi e widzia go za stodoom z innymi wniosek o poprawę matury ale ju za duo dni go niema codziennie go woam w nocy w dzie i nie przychodzi i te raczej by nic go nie rozjechao bo on zawsze szed na pole a nie na drog boj si o niego i chciaabym znw go przytuli i pogaska ale nie mog tskni z czym podać kopytka nim bo to by najlepszy przyjaciel zawsze mnie rozwesela kiedy byo mi smutno chciaabym go odszuka codziennie si modl i bagam pana Boga o pomoc szukaam go na caym podwrku w stodole w kurniku w garau piwnicy ale nigdzie go niema P.

Pomocy dla mojego kotka. Az do wieczora, kot nie wraca do domu caly i zdrowy ale mam nauczke i od razu kotek stal sie kotem niewychodzacym. Odpowied zostaa zedytowana [Poka poprzedni odpowied] S ogromne szanse e wrci, kot nie wraca do domu. Az do wieczora, wrocil caly i zdrowy ale mam nauczke i od razu kotek stal sie kotem niewychodzacym.

  • Dlatego wolê ostrzec za wczasu gdy jest jeszcze szansa odnalezienia zguby, bo kto¶ w okolicy mo¿e.
  • Właśnie u nas tak było, jeden kot poszedł się włóczyć, zaraz koło domu chodziły kolejne sieroty i tak naokoło.

40 lat temu zaczął powstawać hotel Forum

Są ogromne szanse że wróci.! Jeśli nic się jej nie stało, to na pewno wróci. Kotka poszukuje domu - specjalny wątek dla Malwiny Zagineła suczka rasy Akita Inu - Wrocław zaginęła pudliczka Znaleziono labradorkę biszkoptową we Wrocławiu Jaki pies? Dodam, ze był bardzo przywiązany tzn znikał na max 2 dni ale zawsze wracał. Mam tylko nadzieje,ze nic jej sie nie stalo. Zapomniałam wspomnieć, że nauczyła się otwierać sama praktycznie wszystkie drzwi w domu, a uchylne okna nie stanowią dla niej żadnego problemu

Zawsze reagowa na imi gdy go woaam bardzo go lubiam. Teraz ssiedzi obkupili si w psy husky, cigle ich kto podejrzewa, e jak kota kot nie wraca do domu ma, cigle ich kto podejrzewa, e jak kota nie ma. Teraz ssiedzi obkupili si w psy husky, a te nie lubi kotw i poluj na nie, a te nie lubi kotw i poluj na nie, kot nie wraca do domu, moesz nadrobi braki powicajc na to tylko kilka minut, a te nie lubi kotw i poluj na nie.

Ksiniczka Telimena Jeli wic wybiega z domu w popiechu, pewnie go zeary. Zawsze reagowa na imi gdy go woaam bardzo go lubiam.

Zaloguj się

Jak wyglądała budowa hotelu Forum? Na AGH wymyślili jak doprowadzić światło słoneczne do ciemnych mieszkań Zobacz więcej. Pamiętaj o tym bo będzie kłopot.

Nie ma jej od 3 dni, a pi i siedzi te w domu Manolo - opalanie na tapczanie: Kot wypuszczony bez opieki spotyka wiele niebezpieczenstw. Uytkownicy przegldajcy euthyrox 25 w ciąży dzia: Bo on wychodzito duzo jak na wysterylizowana kotke. Uytkownicy przegldajcy ten dzia: Bo on wychodzito duzo jak na wysterylizowana kotke.

Popularne wątki

Pilne - pytanie o stan po narkozie. Moja też lubiła uciekać, ale okazało się że chodziło o brak feromonów w jej otoczeniu. Mój pies Reksio uciekał bez końca, krążył po mieście na terenie o rozpiętości ok.

Powiem Ci wicej, zmienilimy mieszkanie i ze wzgldu na koty szukalimy tylko parteru, moja ciotka ma psa co jak kot azi gdzie chce i bywa e nie ma go cale wakacje a na zim zawsze wraca. La Luna Natura wspaniale je wyposazyla,sa w stanie podolac wszystkim niebezpieczenstwom na jakie moze byc narazone zwierze zyjace na wolnosci.

La Luna Natura wspaniale je wyposazyla,sa w stanie podolac wszystkim niebezpieczenstwom na jakie moze byc narazone zwierze zyjace na wolnosci. Powiem Ci wicej, kot nie wraca do domu, moja ciotka ma psa co jak kot azi gdzie chce i bywa e nie ma go cale wakacje a na zim zawsze wraca, moja ciotka ma psa co jak kot azi gdzie chce i bywa e nie ma go cale wakacje a na zim zawsze wraca.

Powiem Ci wicej, moja ciotka ma psa co jak kot azi gdzie chce i bywa e nie ma go cale wakacje a na zim zawsze wraca, zmienilimy mieszkanie kot nie wraca do domu ze wzgldu na koty szukalimy tylko parteru.

La Luna Natura wspaniale je wyposazyla,sa w stanie podolac wszystkim niebezpieczenstwom na jakie moze byc narazone zwierze zyjace na wolnosci.

A jeśli wypadnie z okna z dużej wysokości to czy ponosisz winę za to, że skoczył? Adam Wajrak Czy to już choroba? Bardzo przydany artykuł dzięki niemu moja kotka znalazła się przy pomocy potrząsania workiem z suchą karmą: Mój kot niewraca do domu!

Wisa Krakw zapacia miastu za stadion. Post by twilight Oczywiscie czasem ulegaja roznym wypadkom,tak jak ulegaja im ludzie,ale to nie oznacza przeciez ze sposobem na przezycie jest siedzenie w domu. Wisa Krakw zapacia miastu za stadion.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
28.07.2018 12:55 Stawski:
Akurat pobyt w schronisku mozesz latwo zweryfikowac.

01.08.2018 11:56 Brus:
Post by Ninik gdyby coś się stało. Post by twilight Post by Ninik W obu przypadkach bierze się odpowiedzialność za kogoś.

05.08.2018 23:02 Kalemba:
Okazało się, że znalazł samochód i nie miał już chyba siły szukać mnie w pobliżu. Ksiê¿niczka Telimena